#15Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#493Een lot treinen van Bachmann bestaande uit een stoomlocomotief + tender ‘Jupiter’, en 11 wagons/tankwagens, allen in originele verpakking. HO.
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
An earthenware jardiniere 14 x 34 cm and an ashtray 18 cm. Marked "A. Dubois."No longer availableEstimate: € 100 / 150