#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#478Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#142Willem DolphynPeriod: 1935-2016“Stilleven met kruik, glas en boek”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#198Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.
A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.No longer availableDim. 74 x 68 x 43cmEstimate: € 300 / 400