#108“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
"Mother with offspring." A relief plaque sculpted from pipe clay. Inscription on the back reads "1630."No longer availableDim. Ø13cmEstimate: € 70 / 80 -
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.No longer availableDim. 40 x 32 x 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424André GoezuEen set van 2 etsen in goudkleurige kader van André Goezu, beide genummerd en getekend buiten de plaat.
A set of 2 etchings in gold-colored frames by André Goezu, both numbered and signed outside the plate.No longer availableDim. h 28 x b 22 cmEstimate: € 80 / 120