Similar lots by type
-
#332A. Remy“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.
Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#273EluxaEen cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#668Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#548L. RuaultEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#78Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).
Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#244Charles LignyPeriod: 1812-1889“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140 / 150 -
#502“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#252Guillaume Van der HechtPeriod: 1817-1891“Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.
”Dinant”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1882.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#665Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#242“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Delens, PreslesEen staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584Pelletier à LouhansEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#249Ernest JaimePeriod: ±1800-1884“Vissers aan de kust nabij Dieppe”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Mogelijk ontwerp voor de reeks litho’s “Dieppe, ses environs et ses habitants”.
”Pêcheurs et la côte de Dieppe”. Aquarelle sur papier. Signé. Possible projet pour la collection de lithographies ‘ Dieppe, ses environs et ses habitants’.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#645Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#89F. De Smedt“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband met hanger bezet met 10 gulden van 900 ‰ goud. Koning Willem III. 1876.
Un bracelet en or jaune 18 ct, mailles tissées, pendentif sertie de pièces de florins 900 ‰ or. Roi Willem III. 1876.No longer availableDim. 65.38 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#292Floris Jespers“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 300 / 500 -
#212Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.
Une chambre à coucher en noyer, comprenant une garde-robe à deux portes, une garde-robe à une porte, une coiffeuse à tablette en marbre et miroir, deux paires de tables de nuit et un grand miroir. Le tout décoré d’une coiffe Louis XV Rocaille.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#629Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#214Buuk“Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette et fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#801Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#517“Geisha met roos.” Beeldje van roze kwarts met sokkel.
”Geishas et rose”. Une statue en quartz rose sur un socle.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#713NimyEen jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue Art Déco en faïence représentant une jeune fille près d’une fontaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#217Dante“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#356Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.No longer availableDim. h ± 88 cmEstimate: € 40 / 50

