Other lots in this auction
-
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 150 / 250 -
#789
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#365
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en Ceylon 16 saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids de ± 1 ct. Et de 16 saphirs de Ceylan d'un poids de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#461Goldimari
Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Un cache pot en porcelaine japonaise multicolore décoré de fleurs, pivoines et faisans d'or. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 26 cm; h: 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#513
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 250 / 300 -
#22
Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744René CarcanPeriod: 1925-1993
“Plate-forme”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 26/80 buiten de plaat.
Plate-forme . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 26/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 75 / 100 -
#226
Een gefineerde vierdeurskast met een uitschuifbaar blad en versierd met verguld bronsbeslag. Tijdperk Empire.
Armoire à quatre portes en bois de placage, avec tirette et décorée de bronzes dorés. Epoque Empire.No longer availableDim. 195 x 116 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#28
Drie zg. heksenbollen van zilverkleurig glas.
Trois soi-disant boules de sorcières de verre en cristal d'argent.No longer availableDim. Ø: +/- 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#138
Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#705
Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 40 / 50