#125
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger voor een munt.
#566
Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 20/30 -
#16
Een verstelbare kinderstoel van gedraaid beukenhout met rieten zit en rug.
#134Félix Van Den Eycken
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw.
Portrait de garçon . Huile sur toile. Signée. Ecole belge du XIXe siècle.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#548
Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.
#232
Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
#7
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
#218
Een gegraveerd en gedreven gebedsrolkoker van zilver 925 ‰.
#572CorneillePeriod: 1922 - 2010
“La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 56 x 75 cmEstimate: € 260/300 -
#193
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750/800 -
#819
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#528
Een Chinese porseleinen eend.
Un canard en porcelaine chinoise.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 70/80