#285Een grote antieke koperen kruik.
A large antique copper jug.No longer availableDim. Hoogte 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602ChinonEen analoog fototoestel, Chinon CS, met 3 auto-chinon lenzen, 1:2.8 f=135mm, 1:2.8 f=35mm en 1:1.7 f=55mm.
An analog camera, Chinon CS, with 3 auto-chinon lenses, 1:2.8 f=135mm, 1:2.8 f=35mm, and 1:1.7 f=55mm.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#179Een 16e eeuwse notariële voldoening op perkament. Met resten van een bisschoppelijke zegel.
#302“Ghost”, een abstract beeld van gebakken klei, gemonogrammeerd RV ‘99.
"Ghost", an abstract sculpture made of baked clay, monogrammed RV '99.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#564Een meerkleurig keramische solefiore vaas, vermoedelijk jaren 60/70 van de vorige eeuw.
A multi-colored ceramic single flower vase, likely from the 1960s/70s.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#418Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.
#226Een eikenhouten gateleg tafel.
An oak gateleg table.No longer availableDim. H 72, B 135, D 146Estimate: € 100 / 150 -
#303Jean MaraisEen zwart geglazuurd aardewerken kommetje in de vorm van een vis, gesigneerd Jean Marais.
A black glazed earthenware bowl in the shape of a fish, signed by Jean Marais.No longer availableDim. h 14.5 x l 20.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
'Old Mill in Huldenberg', oil on panel. Signed W. Roelofs.No longer availableDim. 44/61 cmEstimate: € 300 / 500