#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#55Een houten speelpaard met sporen van polychromie. Vermoedelijk vroeg 20ste eeuw.
A wooden toy horse with traces of polychromy. Presumably early 20th century.No longer availableDim. 85 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87DelheidEen lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150 -
#367Art Deco coupe in glaspasta versierd met vogels.
Art Deco coupe in glass paste decorated with birds.No longer availableDim. H 17 cm x B 20 cmEstimate: € 85 / 90 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220