#406BeloutsjDrie karpetten van diverse afmetingen. Slijtage.
Three rugs of various sizes. Wear.No longer availableDim. 195 x 102 cm155 x 85 cm140 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#384“Bloemstilleven.” Aquarel op papier.
“Flower still life.” Watercolour on paper.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#575Een Lodewijk XV-stijl commode met drie laden en rood marmeren blad.
A Louis XV style chest of drawers with three drawers and red marble top.No longer availableDim. 78 x 90 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#685K.L.M.25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#274Ernest Kockaert“Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#319“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#468Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
“Man walking in the snow.” Oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120