#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#685K.L.M.25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#147Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
“The Black Rocks”. Hard cover, wood-containing paper, old spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Reasonable condition, spine to restore, block quite loose, rare.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#628MuranoEen Murano vaas met divers gekleurd, verticale lijnen en bloemvormige toetsen.
A Murano Vase with variously coloured vertical lines and flower-shaped keys.No longer availableDim. h 30cmEstimate: € 75 / 100 -
#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
A glass vase, mauve coloured and gilded with gilt overlay. Without brand.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 60 / 100