#16Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.
A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#320Vijf langsteelpijpen van ongekleurde pijpaarde, waarvan één met label van De Bevere te Kortrijk en één van Goedewagen te Gouda. Eén niet gerookt.
Five long stem pipes of uncoloured pipe clay, one with a label from De Bevere in Kortrijk and one from Goedewagen in Gouda. One not smoked.No longer availableDim. 25 à 41 cmEstimate: € 50 / 60 -
#249F. Vermeylen“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#145Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260