#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#257KaiserArt Deco klok op marmeren basis met ooievaar, merk “Kaiser” made in Germany.
Art Deco clock on a marble base with stork, brand "Kaiser" made in Germany.No longer availableDim. 14 x 28cmEstimate: € 80 / 100 -
#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#114René ClarotPeriod: 1882-1972“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#413DoyenEen blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
An original Puma Bowie 6376 hunting knife. By Puma work Solingen Germany, with leather sheath in original wooden box. Hinges are missing on the box.No longer availableDim. 41 x 10cmEstimate: € 150 / 250