#637FangDeurtje in gesculpteerd hout, in relief gesierd met een figuur, Fang, Gabon.
Door in carved wood, decorated in relief with a figure, Fang, Gabon.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 650 / 750 -
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Apple blossoms on the slope”. Oil on board. Signed and dated 2004.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693VictoriaEen uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#625Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
A bluestone patio table with a cast iron base.No longer availableDim. h 110 x 80 x 51Estimate: € 50 / 70 -
#47Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#198Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.
“Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#543Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
A lot of 2 earthenware vases with craquelure.No longer availableDim. h35cm x Ø14cmEstimate: € 60 / 80