#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#413DoyenEen blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
“The Leie in winter”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 62 cmEstimate: € 120 / 200