#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160 -
#123Een paar verguld bronzen appliques met vijf lichtpunten en glaspasta rozetten als kapjes, twee hersteld aan de binnenrand. Begin 20ste eeuw.
A pair of gilt bronze appliques with five light points and glass paste rosettes as caps, two repaired on the inner edge. Early 20th century.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300