#232Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”, schilderij olieverf op doek op paneel, afgebeeld stoomboten in aantocht, gesigneerd onderaan “H.J. Pauwels”, ingekaderd.
"Harbour view", painting oil on canvas on panel, depicting steamers approaching, signed at the bottom "HJ Pauwels", framed.No longer availableDim. 45 x 54cmEstimate: € 150 / 300 -
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#588HermleEen eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.No longer availableDim. 150 x 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#423Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50