Other lots by Afshar
#486AfsharAntiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#436AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75 / 100
#668Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Pont à Rynsbourg. Une gravure. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Val Saint LambertTwee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
#299Een grote en een kleine vaas van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème doublés bleu et taillés.No longer availableDim. h: 17 - 17,5 cm Ø 12 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#495Twee grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit decor Ronda. Vier bloementuilen op de vleugel, met getorste ribben en vlechtdecor in reliëf op de gecontourneerde rand. Doornik, XIXde eeuw. De grootste met enige bakfouten, de kleinste met een kleine schilfer aan de rand.
Deux grands plats de pâtes molles au décor Ronda bleu et blanc. Quatre bouquets de fleurs sur l'aile, à côtes torsadées et décor galonné en relief sur le bord contourné. Tournai, XIXe siècle. Le plus gros avec quelques défauts de cuisson, le plus petit avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø 35 & 39 cmEstimate: € 100 / 120