Other lots by Afshar
#242Joz. De Swerts
#617Fang
Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.
Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.No longer availableDim. 36 x 24cmEstimate: € 50/70 -
#236
Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.
#15
#351
Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
#113
Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
#643
Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
#535
#120
Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.No longer availableDim. 10,77 g 2,5 cmEstimate: € 450/550 -
#604Marino De Vos
“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
#407
Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
#678
Drie vaasjes: Wedgwood, Longwy en Quimper. De twee laatste gemerkt onderaan.
Three vases: Wedgwood, Longwy and Quimper. The last two marked at the bottom.No longer availableDim. H: 16-20.5 cmEstimate: € 30/35