Other lots by Afshar
#500Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”, schilderij olieverf op doek op paneel, afgebeeld stoomboten in aantocht, gesigneerd onderaan “H.J. Pauwels”, ingekaderd.
"Harbour view", painting oil on canvas on panel, depicting steamers approaching, signed at the bottom "HJ Pauwels", framed.No longer availableDim. 45 x 54cmEstimate: € 150 / 300 -
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#427Lot van 2 Chinees porseleinen vazen, blauw wit, waarvan 1 met deksel, onderaan gemerkt.
#578Anna Dello Russo at H&MEen armband en halsketting met groen-geëmailleerde krokodil. In originele verpakking.
A bracelet and necklace with green enameled crocodile. In original packaging.No longer availableDim. 23 x 14 & Ø 8 cmEstimate: € 160 / 240 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
A hand-knotted oriental wool rug.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60