Other lots in this auction
-
#591Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
Un flacon “snuffbottle” chinois en ambre sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#668Een lot speren van de Masaï in Kenya.
Un lot de lances, Masai, Kenya.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#315Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct. en een centrale diamant van ± 0,46 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct et d’un diamant central de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 950 / 1100 -
#777“Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.
”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#463VallaurisEen schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vrouw met ontblote boezem. Een ontwerp van A. Ferlay. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme de femme à poitrine dénudée. Une création par A. Ferlay. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#76Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#721Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Interieurstilleven met groenten, een olielamp, een terrine en een kruik op een tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, légumes, une lampe à huile, une terrine et une cruche sur une table. Huile sur toile Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#655Een indrukwekkende Venetiaanse luchter met 8 lichtarmen en versierd met narcissen en varenbladeren. Met twee bijhorende appliques.
Un lustre vénitien impressionnant à huit bras et décoration de narcisses et feuilles de fougères. Avec deux appliques assorties.No longer availableDim. h: 90 cm en 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30

