#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale robijn cabochon van ± 2,12 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un rubis cabochon central de ± 2,12 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#168ASC“Batmobile”. Een speelgoedauto op batterijen met motorgeluid en zwaailicht. in originele doos. Jaren ‘60.
”Batmobile”. Une voiture jouet sur piles, à gyrophares et bruit de moteur. Emballage d’origine. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
#450Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300