Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Wollen loper. Handgeknoopt.
Hamadan

Wollen loper. Handgeknoopt.

Couloir en laine. Noué main.
Dim. 345 x 88 cm
SKU: 2909150126.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #126
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #96

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.

    Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 105 & 133 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366
    Belouch

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #86

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 150 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.

    Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 198 x 85 & 190 x 82 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #196

    Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.

    Tapis en soie noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #656
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.

    Tapis persan en soie et laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 226 x 145 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456
    Sarouck Mir

    Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.

    Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 192 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • Liebig Chromos

    Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.

    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #66

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #673
    Dinky Toys

    “Telephone service van”. Een miniatuurvoertuig. No. 261.

    “Telephone service van”. Voiture miniature. N° 261.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #474
    Hütten

    “Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #621
    Corgi Toys #930

    Bedford Pallet Jekta Van. Met doos.

    Camionnette Bedford Pallet Jekta. Avec boîte.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 300
  • #187

    Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.

    Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #737

    Een lot miniatuurvoertuigen, waaronder twee kevers van Dinky Toys, twee Vespa’s, ...

    Lot de voitures miniatures dont deux Volkswagen de Dinky Toys, deux Vespa etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #147

    Fazant van zamak op zwarte marmeren sokkel. Art deco.

    Faisan en régule sur socle en marbre noir. Art déco.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #665

    Tien kleine en grote sjaaltjes van verschillende merken.

    Dix petits et grands châles de marques différentes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #280

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met groene keverschildjes.

    Paire de boucles d‘oreilles en or jaune 18 ct serties d’élytres de coléoptères.
    No longer available
    Dim. 3,01 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #89
    Ernest Rancoulet

    “Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.

    “Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.
    No longer available
    Dim. H 57 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #233
    Armand De Pauw

    “Winterlandschap met vijver”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.

    “Paysage d’hiver avec étang”. Pastel sur papier. Signé et daté 1952.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #648

    Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.

    Lot de sept paquets de construction de voitures miniatures.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #152
    John Laenen
    Period: 1881 - 1965

    “Bosdreef” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    “Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1904.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More