Similar lots by type
-
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#316
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#66
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#256
Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.No longer availableDim. 152 x 105 & 133 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#296
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#366Belouch
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20/30 -
#456Sarouck Mir
Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 180/240 -
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200/240 -
#86
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#28
Twee stuks blauwkleurig geslepen kristal, bestaande uit een coupe en een vaas.
Deux pièces en cristal taillé bleu: une coupe et un vase.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#553
Een paar vazen op voet van in de massa rood gekleurd Boheems glas met een geëtst decor.
Paire de vases sur piédouches, en verre de Bohème, colorés rouge dans la masse et à décor gravé.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 40/50 -
#69
Georges-Jacques Gatine naar Louis-Marie Lanté. Vijf handgekleurde etsen met bekende vrouwen uit de West-Europese geschiedenis.Er worden twee modeprenten aan toegevoegd, de ene uit La Mode Illustrée (Parijs), de andere uit Le Journal des Dames et des Demoiselles (Brussel) uit het einde van de XIXde eeuw.
Georges-Jacques Gatine d’après Louis-Marie Lanté. Cinq eaux-fortes colorées à la main représentant des femmes importantes de l’histoire européenne. Nous ajoutons deux planches de mode, dont une de La Mode Illustrée (Paris) et une du Journal des Dames et des Demoiselles (Bruxelles) de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#127Pierre Benoit
“L’atlantide”. Geïllustreerd met 24 etsen van Lobel-Riche. Ed. Albin Michel. Parijs, 1922. Paperback-editie en later ingebonden in leder.
“L’Atlantide”. Livre illustré de 24 eaux fortes par Lobel-riche. Ed. Albin Michel Paris, 1922. Reliure cuir plus récente.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#335
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fantasiesteen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 6,36 gEstimate: € 130/160 -
#655
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel met vis, een krokodil en een rij van veertien olifantjes met een krokodil.
Lot d’ivoires africains comprenant un oiseau tenant un poisson, un crocodile et une queue de quatorze petits éléphants avec un crocodile.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#233Armand De Pauw
“Winterlandschap met vijver”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Paysage d’hiver avec étang”. Pastel sur papier. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#208
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#497Märklin
“50 Jahre Märklin HO, zwei nostalgische Züge in der Jubiläumspackung (1935-1985)”. Nr 0050. In oorspronkelijke dozen met certificaat, als nieuw. Twee locomotieven met telkens drie wagons.
“50 Jahre Märklin HO, zwei nostalgische Züge in der Jubiläumspackung (1935-1985)”. N° 0050. Dans les boîtes d’origine avec certificat. Comme neuf. Deux locomotives avec chaque fois trois wagons.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#120
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met amethist.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’améthyste.No longer availableDim. 10,20 gEstimate: € 300/400 -
#783
Een offerschotel van geel koper, versierd met een centraal stermotief. Mogelijk XVe eeuw.
Plat d’offrande en cuivre jaune décoré d’une étoile centrale. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 200/250