Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Wollen Perzisch tapijt. Handgeknoopt.

Wollen Perzisch tapijt. Handgeknoopt.

Tapis persan en laine nouée main.
Dim. 278 x 158 cm
SKU: 2603190536.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #536
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #388

    Een humidor van Partagas.

    Un humidor, Partagas.
    No longer available
    Dim. 13 x 37 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #178

    Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.

    Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 x 35 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #18

    Een oude Franse jachthoorn.

    Un ancien cor de chasse français.
    No longer available
    Dim. l:65 Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.

    Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.
    No longer available
    Estimate: € 900 / 1100
  • #648

    Een antieke geëmailleerde bronzen Canton schotel, versierd met een meerkleurig drakendecor.

    Un plat Canton antique émaillé, décoration de dragons polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #158

    Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.

    Une paire de candélabres en argent. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #94
    Gaston Coekelbergs
    Period: 1915 - 1985

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #803

    Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.

    Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #304
    André Paternot
    Period: 1894 - 1968

    “Zomerse hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fermette estivale”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #889
    Adams, Tunstall

    Een aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.

    Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #610

    Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.

    Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #111
    Guerin

    Een grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More