#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
#405Een glazen designvaas versierd met eikenbladen.
#102Julien Stappers“Stilleven met witte roos en theepot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte à la rose blanche et à la théière." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188“Moeder en kind.” Stenen polychroom beeld.
#624Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#339Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
Une horloge murale ronde avec un cadran peint à la main sur du verre et une bordure en laiton.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een houten bureau met twee laden en een houten stoel.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40