“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.

"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.
Dim. 40 x 58 cm
SKU: 2701260199.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #199
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #542

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #552
    L Moens

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #539

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 58 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #578

    Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.

    A set of two soapstone vases with two and three levels.
    Place a bid ›
    Dim. h - 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #412

    “Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.

    "Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.
    Place a bid ›
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #96

    Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.

    A console table in Louis XV style, brass base with green marble top.
    Place a bid ›
    Dim. 82 x 94 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Place a bid ›
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #23

    ‘Anvers a travers les ages’, P. Genard, archiviste de la ville d’Anvers. Uitgegeven eind 19e eeuw door Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles.

    'Antwerp through the ages', P. Genard, archivist of the city of Antwerp. Published in the late 19th century by Bruylant-Christophe & Cie, Brussels.
    Place a bid ›
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #169

    “Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.

    "Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.
    Place a bid ›
    Dim. 23 x 16 & (25 x 18) cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #591

    Een gelakt smeedijzeren mandje.

    A lacquered wrought iron basket.
    Place a bid ›
    Dim. 13 x 40 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.