Similar lots by type
-
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present. -
#469Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#194Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens." -
#462Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed -
#209Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.
"Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#444Théo IdserdaPeriod: 1915-1922
“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#199R. Mulders
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
"Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#192Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927
“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#186
Een massief eikenhouten Kempische vitrinekast in 2 delen met 3 deuren en 1 lade.
A solid oak Kempische display cabinet in 2 parts with 3 doors and 1 drawer. -
#178Jaeger-LeCoultre
“Atmos”. Een verguld metaal en glazen vintage tafelklok. Verso gemerkt “Le Coultre & Cie - Swiss”.
"Atmos". A gilt metal and glass vintage table clock. Marked "Le Coultre & Cie - Swiss" on the back. -
#111J. Cardona
“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark. -
#605
Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct. -
#238
“Damesbuste”. Een massief houten gesculpteerde busten van een jongedame op houten sokkel. Draagt een plaatje met opschrift ‘Tète de Cire - Musée de Lille’.
"Ladies bust". A carved solid wooden bust of a young lady on a wooden base. Bears a plaque inscribed 'Tête de Cire - Musée de Lille'. -
#258Val Saint Lambert
Een set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small. -
#476
Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.
A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner. -
#282Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Terrasjesweer”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Terrace weather." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100. -
#420Jacob Zech Original
Een polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
A wristwatch, model Legacy Z7.1520.004, in accompanying box.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#240
Een lang parelhalssnoer in verschillende kleuren purper.
A long pearl necklace in various shades of purple. -
#688
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé. -
#408
Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.
A blue and yellow Chinese porcelain decorative plate with dragon motifs. Marked at the bottom, 20th century.