Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
“Xia Zomer”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met zomers landschap en herten. Zegels “Chen Quan Xi” en “Nam Ping Kangshi”. Gedateerd 1666.
Shen Quan - 沈銓
Period: 1662-1722

“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.

"And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.
Dim. 192 x 122cm
SKU: 2609230182.
Categories: Aziatisch, doek, Schilderij, XVIe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 15000 / 20000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #573

    Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cache pots with floral motif.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #162
    Willem Dolphyn

    ‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.

    'Still life with tile and quail eggs', oil on panel, signed Willem Dolphyn and dated 72.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 33 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #558

    Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.

    A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    ‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #578

    Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø13cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #500

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.
    No longer available
    Dim. 7,02 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #170

    Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.

    An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #78
    Royal Dux Bohemia

    Een vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.

    A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.
    No longer available
    Dim. h 22 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.

    A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.
    No longer available
    Dim. 210 x 136 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    Een paar Empire bronzen kandelaars in de vorm van Sfinxen op zwart marmeren sokkels.

    A pair of Empire bronze candlesticks in the shape of Sphinxes on black marble bases.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #662
    Cel Overberghe

    ‘Jeugdig naakt’, gemengde techniek op papier, getekend Cel Overberghe, 1979.

    "Youthful nude", mixed media on paper, drawn by Cel Overberghe, 1979.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een schedel van een herkauwer met hoorns, op metalen staander.

    A skull of a ruminant with horns, on a metal stand.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #136

    Een Engelse staande klok in rijkelijk gesculpteerde eikenhouten kast met bovenaan een zogenaamde ‘green man’ met opschrift ‘Wrapson Havant’.

    An English grandfather clock in a richly sculpted oak case with a 'green man' at the top, inscribed with 'Wrapson Havant'.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #179
    Perrault Léon Bazile

    “Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Lying Cupid." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #663
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    A hand-knotted Oriental carpet made of wool.
    No longer available
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436
    Baharlou

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    An eastern wool carpet. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 152 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #449

    “Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.

    "Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More