Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.
“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.
Dim. h: 40 cm
SKU: 9903210283.
Category: Biscuit.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #689

    Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Une collection de figurines de biscuits multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #692

    Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.

    Un lot de huit groupes de biscuit blancs monochromes. Diverses marques.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #262
    Goebel & Märklin

    “Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.

    À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #108
    Goebel, Germany

    “Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.

    Land in sight . Un groupe de sculptures en biscuit multicolore de la série de M. I. Hummel, n ° 530. Marqué en bas. Edition limitée 00904/30 000.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #682

    Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.

    Lot de trois paires de vases en corne de Bruxelles. XIXème siècle. Dégâts et restaurations. Nous ajoutons un groupe de biscuits avec ange.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 29,5 cm
    Estimate: € 45 / 60

Other lots in this auction

  • #505

    1 gouden munt van 1000 rupees, “Conservation”. Verso: Rhinoceros. Au 900/1000. Nepal.

    1 pièce d'or de 1000 roupies, Conservation . Verso: Rhinocéros. Au 900/1000. Népal.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #294
    Royal Copenhagen

    “Vechtende ijsberen”. Een beeldje van meerkleurig Deens porselein. Onderaan gemerkt.

    Combattre les ours polaires . Une figurine en porcelaine danoise multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #169
    Simonne Beardswood

    “Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    ”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 73 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #451

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van diverse personages en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de divers personnages et fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    Een arduinen vide-poche met een meerkleurig gepatineerd bronzen jachthondje.

    Une vide-poche en pierre bleue avec un chien de chasse en bronze patiné multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #247

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.

    Lot de porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, composée d'une grande soupière avec couvercle, de deux vases et de deux pichets.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    1 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.

    1 bague en or (18 K) avec dentelle avec une pièce de 5 semelles. Au 22 K. Pérou, vers 1960.
    No longer available
    Dim. 9,62 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #288

    Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.

    Un lot de cinq pièces de faïence flamande émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Twee oude boeken in lederen band: - “Sacrosancti et oecumenici concilii tridentini”. Antwerpen, 1644. - “Dwalende rave huiten de arke van Noë”. Antwerpen, 1757.

    Deux livres anciens en reliure en cuir: - Sacrosancti et oecumenici concilii tridentini . Anvers, 1644. - Wandering rave huiten from Noë's Ark . Anvers, 1757.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #302

    “Flandria Septentrionalis”. Een landkaart van West-Vlaanderen en Zeeuws Vlaanderen. Een deels gekleurde XVIIe eeuwse kopergravure.

    Flandria Septentrionalis . Une carte de la Flandre occidentale et de Zeeuws Vlaanderen. Une gravure sur cuivre du 17ème siècle partiellement colorée.
    No longer available
    Dim. 1! x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus op zwart marmeren sokkel. Met cachet.

    Danseur . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus sur un socle en marbre noir. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #49

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek achter glas. Zonder signatuur.

    Nature morte aux roses . Huile sur toile sous verre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More