#707
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.
#521
“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
#719
Peau de mouton tannée imprimée de scènes romantiques. Travail turc. Nous ajoutons une réplique d’un bouclier ottoman en cuivre.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 40/60
#717
Een klein schild van een waterschildpad.
#482
“Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#333
“Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds. Brussel, 2009.
#285
Collectie medailles en décoraties in een ladenkastje.
#18
“Alfons Vermeir”. D. Stappaerts & R. Turkry. Antwerpen, 1980.
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#237
#93
Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.
Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 90/120 -
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
#560
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120