#169Peter Olsen“Vijvergezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue d’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#522“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
#363HergéVier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.
Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#64Gustaaf De Bruyn“De belegering”. Een aquarel als ontwerp voor een begeleidende illustratie voor “Het brandende stro” door Leopold Vermeiren, verschenen in de krant. Gesigneerd.
“Le Siège”. Aquarelle préparant l’illustration pour “Het brandend stro” par Léopold Vermeiren. Signée.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Baken“Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.
#295Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
#520Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#101“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.
#450Jean PerretEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen band. In origineel etui.
Montre de dame en acier inoxydable à bracelet en cuir. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#564“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
“Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
Quatre assiettes en porcelaine de l’année. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 50