#723
Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
#216
Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan drie laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Engeland, XIXe eeuw.
Un secrétaire à pente en chêne à abattant, le dessous à trois tiroirs et deux portes vitrées au dessus. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#221Louis Leloup
#706Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#756
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#813
Twee beeldhouwwerkjes van speksteen. Chinees werk.
#819
Een divers lot posters uit het interbellum.
#230Delvaux
Een lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
#760
Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
#277
#13
Een terrine en een schotel van meerkleurig Frans aardewerk.
#194Henri De Beul
”Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 1000 / 1200