Other lots in this auction
-
#739
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#831Atelier Primavera, St. Clement
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van meerkleurig Frans aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de nek.
”Femme et panier à fruits”. Une statue en faïence de France. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#169
“Jongeling met kaars”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Jeune homme et bougie”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 350/450 -
#35
Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,45 gEstimate: € 200/300 -
#117
Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.
Une voiture miniature, une voiture de course des années ‘20. Avec petit moteur électrique.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 360/400 -
#459
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#53
Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Parijs’ porselein. Onderaan versierd met bloemen in hoogreliëf, bovenaan een voorstelling van aartsengel Azraël die een herder troost. Vermoedelijk Jacob Petit. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan één bloemetje. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Paris polychrome et dorée. Décoration au bas de fleurs en haut-relief, le dessus avec une représentation de l’ange Azraël qui console un berger. Probablement par Jacob Petit. XIXème siècle. Petit dégât sur une des fleurs. Sans clé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300/400 -
#242Joost KampenPeriod: ° Amsterdam
“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200/300 -
#727
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête africaine en faïence sur support.No longer availableDim. h: 26 cm (zonder sokkel)Estimate: € 120/180 -
#148Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.
Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#136
Een Vlaamse tweedeurs credenza van gebeeldhouwd eikenhout naar XVIIe eeuws voorbeeld. XIXe eeuw.
Une crédence flamande en chêne sculpté d’après le XVIIème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. 150 x 40 x 80 cmEstimate: € 150/180 -
#884
Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/40