Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.

Zeefdruk, Stuyvesantcollectie. Jean Dewasne.

Sérigraphie, Collection Stuyvesant. Jean Dewasne.
Dim. 30 x 53 cm
SKU: 1512200392.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #179

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Miroir doré de style Louis XV. Coiffé d'une rocaille.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #22
    Willy Van Meirvenne
    Period: 1934-1987

    “Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van gepolychromeerde kleibekleding. Op sokkel.

    Ancienne statue asiatique en bois avec des traces de revêtement d'argile polychrome. Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm (z.s.)
    Estimate: € 200 / 240
  • #517

    Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.

    Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #138

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #371

    Twee vogels en een lievenheersbeestje. Drie diverse metalen beeldjes.

    Deux oiseaux et une coccinelle. Trois figurines métalliques assorties.
    No longer available
    Dim. H. 37, 33 & 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #360

    Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.

    Une petite vitrine suspendue en noyer de style hollandais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #29
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures, dont une eau-forte en couleurs. Toutes monogrammées à l'intérieur de la planche et deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 12 x 7,5; 12,5 x 9,5; 16 x 11,5 & 22 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #514
    Michel Flamme
    Period: °Gent, 1951

    “Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #492

    “Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.

    Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.
    No longer available
    Dim. 147 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More