Other lots in this auction
-
#168“Pruisische vorst” Een bronzen beeld op een voetstuk van arduin en groen marmer. Inscriptie ‘Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen”.
”Roi de Prusse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille et marbre vert. Porte l’inscription: ‘ Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen’.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#220VerdalEen roestvrij stalen unisex polshorloge. Speciale serie Tour de France. Jaren ‘60. Werkende staat.
Une montre unisexe en acier inoxydable. Série spéciale Tour de France. Années ‘60. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#577Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de signes de longue vie.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#53Val St. LambertEen reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#347Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55 / 65 -
#691Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase pansu en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
Trois statues phalliques en bronze et pierre.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#155Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#427Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#688Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Danseres van gebeeldhouwd ivoor. Indisch werk.
Une danseuse en ivoire sculptée. Travail indien.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 120 / 200

