Similar lots by type
-
#39Pierre-Yves TrémoisPeriod: °1921
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#739Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995
“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#64Bernard CharoyPeriod: °1931
“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.No longer availableDim. 46,5 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#699
Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.No longer availableDim. 61 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#32
Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.
Une carte du Brabant ancienne venant d’un atlas. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#69Armand Apol
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#462Dane Andeyer
“Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 120/180 -
#469Hiroshige IIPeriod: 1826 - 1869
“Roman van Genji”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. 1861.
”Roman de Genji”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. 1861.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#104Victor Marie Picot
“Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.
”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.No longer availableDim. 56 x 46Estimate: € 100/120 -
#2
“Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.
“Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.No longer availableDim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cmEstimate: € 20/30 -
#12Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35 -
#709
Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.
Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#219Verrerie Leroy de Paris
“Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du Verre.” Affiche van de wereldtentoonstelling van 1894 te Antwerpen met geweven glas.
”Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du verre”. Une affiche de l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. 43 x 32,5 cmEstimate: € 120/160 -
#442
“Kois”. Een ingekleurde houtsnede. Een herdruk van een werk van Koniyoshi.
”Cois”. Une gravure sur bois en couleurs. Une réimpression d’après une oeuvre par Koniyoshi.No longer availableDim. 38,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#19Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
”Scène de rue”. Une eau-forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#166
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360/400 -
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#355
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen waarvan één bezet met een diamant oude slijp.
Trois alliances en or jaune 18 ct dont une sertie d’un diamant ancienne taille.No longer availableDim. 11,83 gEstimate: € 230/280 -
#230Ery
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,20 gEstimate: € 600/700 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#488
Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.
Une paire de lampes en porcelaine Imari. Possible Kaiser.No longer availableDim. h: 30 cm vazenEstimate: € 100/160 -
#712Victor Abeloos
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#435
Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#172E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200/220 -
#783
Een art deco lampje van smeedijzer met een bolle glazen lampenkap.
Une petite lampe Art Déco en fer forgé et une cape ronde en verre.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#610
“Happy Hunter”. Grote maquette van een zeesleper in presenteervitrine.
”Happy Hunter”. Une grande maquette d’un remorqueur en vitrine de présentation.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 200/300