Similar lots by type
-
#487Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#591Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#463Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 55 / 65 -
#103Emile Lascaris“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#163Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Zach.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#107Een leeuw van plaaster met goudkleurig patina.
Un lion en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 42 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#157Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#247Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#287Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#177“De atleet”. Een beeld van brons met bruin patina.
L'athlète. Une statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#231G. Toleb“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320 / 360 -
#167Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#603Een bronzen hand in V-teken.
Une main de bronze en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#191Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 550
Other lots in this auction
-
#426Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513“Vlinders en bloemen”. Een Chinese scroll.
Papillons et fleurs. Un rouleau chinois.No longer availableDim. 33 x 104 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49“Straatdanser”. Ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening: Willy Sluiter. (1873 - 1949)
“Danseur de rue”. Etude colorisée sur papier. Porte une signature : Willy Sluiter. (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableDim. 79 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#30Een 18 K geelgouden ketting met bloemvormige hanger bezet met een parel.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de fleur serti d'une perle.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 280 / 350 -
#200Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,30 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#423Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Muller Frères, LunévilleEen wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#62Josée Melsen“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#53Goebel, GermanyEen porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.
Collier en or jaune 18 K tissé.No longer availableDim. 61,15 gEstimate: € 1900 / 2000


