Similar lots by type
-
#603
Een bronzen hand in V-teken.
Une main de bronze en signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#247
Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.
Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#248
Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.
Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#591
Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#167
Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#107
Een leeuw van plaaster met goudkleurig patina.
Un lion en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 42 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 550 -
#163
Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre de Zach.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#157
Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#231G. Toleb
“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320 / 360 -
#177
“De atleet”. Een beeld van brons met bruin patina.
L'athlète. Une statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#487Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#463
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 55 / 65
Other lots in this auction
-
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#221
Een traditioneel sieraad van een vrouwenkleed van zilver, deels verguld, en stenen van karneool. Centraal Azië - Turkmenistan.
Ornement traditionnel d'une robe de femme en argent, partiellement doré, et pierres de cornaline. Asie centrale - Turkménistan.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#572
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#393Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Ka (requiem voor mijn moeder)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Ka (requiem pour ma mère). Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 152,5 x 83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#509
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 260 / 300 -
#121A. Carli
Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
Un buste en marbre de A. Carli.No longer availableDim. 39 X 37 cmEstimate: € 100 / 140 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36,5 x 16 cmEstimate: € 50 / 55 -
#74A. Van de Putte
“Dreef aan het water.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée boisée au bord de l'eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331
Een groot lot tin, bestaande uit drie snavelkannen, drie kleine klepkannen met eikeltjes, drie schenkkannen, waarbij één met deksel, een reeks van zeven maatbekers en een lampenvoet.
Un grand lot d'étain, composé de trois pichets à bec, trois petits pichets à valve avec glands, trois pichets dont un avec couvercle, une série de sept tasses à mesurer et un pied de lampe.No longer availableEstimate: € 40 / 80