#880MärklinDrie goederenwagons zonder doos.
#878Een bronzen aquamanile. Vlaanderen, omstreeks 1700.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#496Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
#637“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#459Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#504“Kinderportret”. Een glasraampje. Gemonogrammeerd ‘GD’.
#249Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650 / 700 -
#172Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200 / 300