#898Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
#21Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
#129R. Cosyns“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#446Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
#199John David LiddellPeriod: 1859-1942“Tynemouth. Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tynemouth. Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 250 / 300 -
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
#172Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80