Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#349Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.
Un arc et flêches pour tir Papegai. Dans un sac et coffret à accessoires.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
#126Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
#503Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#590Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#593Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
#240Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35