#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#33Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.
Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#32“Parklandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Paysage d’un parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#376Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
#813Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
#601Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#308Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120