Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.

“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.

”Fruits de mer”. Un plat en faïence. Majolica.
Dim. Ø 32 cm
SKU: 2409190511.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #129
    R. Cosyns

    “Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #61

    “De muziekles”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    ”La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.

    Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.

    Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.
    No longer available
    Dim. 71 x 39 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626

    Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 346 x 256 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #789

    Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.

    Deux chenets en métal sous forme de lions, montés en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #73

    Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.

    Une caméra ancienne 8 mm avec accessoires, une caméra Brownie et une paire de jumelles. Avec étuis en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #361
    Karel Van de Woestijne

    “Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.

    ”Pieter Brueghel”. Une édition numérotée à deux eaux-fortes par Jules Van Ael, dont celle au dos signée et numérotée 1/57 hors planche. Par De Eik, Anvers 1944. Premier exemplaire. Comme neuf. Dans un sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #411

    Een lot varia, bestaande uit een oude Engelse houten schaaf met meetinstrument, een ijzeren deel van een poort of hekwerk, een messingen schoenlepel, een spoel van een spinnenwiel, een messingen pepermolen, een kruithoorn met tinnen en messingen monturen, een ijzeren kaarsensnuiter, een Engelse waterpas, een messingen pepermolen en een antieke aansteker met houten kolf en vuursteenslot.

    Un lot d’objets divers, comprenant un rabot anglais en bois avec instrument de mesure, une partie d’un portail en fer, une cuillère à chaussures en laiton, une bobine d’un rouet, un poivrier en laiton, une corne à poudre à montures en laiton et étain, un éteignoir à bougies en fer, un niveau anglais, un poivrier en laiton et un briquet ancien à mécanisme à pierre à feu.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #260
    Dinh Van

    Een lederen halssnoer in originele doos.

    Collier en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #186

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #104
    J. Vermoelen

    “Binnenhaven”. Olieverf op paneel.

    ”Port intérieur”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More