Similar lots by type
-
#292
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
"View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom. -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#194Jan Frans SimonsPeriod: 1855-1919
“Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.
"Letter from the front". A painting, oil on canvas, signed at the bottom with label on the frame. -
#279Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken. -
#274Herman Van TankerenPeriod: 1900 - 1980
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. -
#389
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
"The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame. -
#172
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame. -
#254
“Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.
"Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.' -
#272Jozefien Van Looy
“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
"Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate. -
#382
“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
"The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed. -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#182Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Stilleven met vissen”, een schilderij, olieverf op paneel
"Still Life with Fish," a painting, oil on panel -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
"The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom. -
#392
“Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.
"Dutch landscapes", a pair of 2 paintings, oil on panel in gilt frame. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#202
“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear. -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#325Robert Boudry
“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
"Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry. -
#352
“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis. -
#259
“Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly.
Other lots in this auction
-
#111Roberta De Camerino
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
A vintage calf leather handbag. Marked. -
#303E.S. Richie & Sons
“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
"E.S. Richie & Sons Inc", a brass compass manufactured in this factory in Boston. Added a collapsible viewer. -
#367
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest. -
#41Miek Van Orshoven
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#181Michau, à Paris
Een rijkelijk versierde vergulde cartelklok in Lodewijk 16de stijl, 19de eeuws. Twee barstjes links en één rechts.
A lavishly decorated gilt cartel clock in Louis XVI style, 19th century. Two small cracks on the left and one on the right. -
#321Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250. -
#275
Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
An octagonal side table in alabaster with floral inlay in malachite. -
#295Wiskemann, Bruxelles
Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.
A 126-piece stainless steel cutlery set by Wiskemann with matching case, including 12 large forks, 12 small forks, 12 fish forks, 12 dessert forks, 12 large knives, 12 small knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and 6 pieces of serving cutlery.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader. -
#218
Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
A wooden Art Deco round dining table. Some wear present. -
#283Steiff, Germany
Een beer, Geburtstags-Teddybär, Steiff, nr 670183, 1847 - 1997.
A bear, Birthday Teddy bear, Steiff, no. 670183, 1847 - 1997. -
#97
Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.