#642
#570
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een 24 K geelgouden ring bezet met jade steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre de jade.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 700/800 -
#267Val Saint-Lambert
Een cilindervaas model Altena van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
#27Val Saint-Lambert
Een getorste lampenvoet van geslepen kristal, in de massa deels lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt. Hoogte zonder montuur.
#242J. Thysmans
“Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 cm x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#12Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#488
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#350
Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.
#175
#607
Een grote Chinese wijze met perzik van meerkleurig porselein. Staf manco.
Un grand sage chinois avec pêche en porcelaine multicolore. Crosse manque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/70 -
#429
“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
« Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.No longer availableDim. 66 cm x 51 cmEstimate: € 70/120