Other lots in this auction
-
#173
Grote neobarokke schaal van gedreven zilver. Centraal en rondom bloemen op de rand, diverse dieren op de vleugel, afgewisseld met schelpen. Naar Portugees barok voorbeeld. Meesterkeur FMJ, evenals Braziliaanse keur met L en ster, in gebruik tijdens de tweede helft van de XIXde eeuw.
Grand plat néo-baroque en argent repoussé. Au centre et tout autour des fleurs en bordure, divers animaux en vol, entrecoupés de coquillages. D'après un exemple baroque portugais. Poinçon de maître FMJ, ainsi que poinçon brésilien avec L et étoile, en usage dans la seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 46,5 cm - 1690 gEstimate: € 1000 / 1500 -
#57Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega en genummerd en met label.
Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé H. Lega et numéroté et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77Val Saint-Lambert
Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535
“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
“Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Richard Ginori, Italy
Een porseleinen terinne met meerkleurig decor van vruchten en bloemen. Onderaan gemerkt.
Soupière en porcelaine à décor multicolore de fruits et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 45 -
#418
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.
Un tulipier en porcelaine de Chine blanche monochrome, construit en trois parties.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#650Sirius
“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#22
“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#430
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#587
Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Un Bouddha assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#626Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629
“Marine”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paul Permeke.
"Marine". Huile sur toile. Attribué à Paul Permeke.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100