Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Frans Ghelaerd
Period: 1902 - 1986

“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.
Dim. 30 x 47 cm
SKU: 1412210272.
Category: Uncategorized.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #272
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #241
    Carl Zeiss, Jena

    Een microscoop van gietijzer en messing. In bijhorend kastje. Jaren ‘20- ‘30.

    Un microscope en fonte et laiton. Dans une caisse assortie. Années 1920 - 1930.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #339
    Gilbert De Cock

    “Yantra III, Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Yantra III. Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 70x70cm
    Estimate: € 2000 / 1200

Other lots in this auction

  • #325

    Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.

    Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317

    Een gevarieerd lot diertjes, voornamelijk olifantjes in diverse materialen en uitvoeringen.

    Un lot varié d'animaux, principalement des éléphants dans divers matériaux et designs.
    No longer available
    Dim. H:2-10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    “Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.

    Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #126

    Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.

    Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. 195x140x65cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.

    Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #301

    Houten reiger.

    Héron en bois.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje

    Un tapis persan en laine noué à la main
    No longer available
    Dim. 120 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #27
    Emile Lascaris

    “Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.

    Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 44 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.

    Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.
    No longer available
    Dim. 78 x 65, 90 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #123

    Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.

    Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.
    No longer available
    Dim. H:14-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More