Similar lots by type
-
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.
Un lot de quatre petites peintures.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350 -
#649Roger Vlaminck
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#564Hilde Hendrickx
“De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#729
“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#572Antoon Heyboer
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#239Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#232
“Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#652Cardy
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 35/50 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#92Leon Wuest
“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#371Akita
“Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 22 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#583
Kleine coupe van Chinees porselein met een geel en groen decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt in blauw naar de Suan-To Dynastie.
Petite coupe en porcelaine de Chine à décor en vert et jaune d’un dragon et d’un phénix. Marque en bleu sous la base d’après la Dynastie Suan-To.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#360
Twee parelsnoeren van dezelfde lengte, grijs en roze.
Deux colliers de la même longueur, perles grises et roses.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#416
Een paar nachtkastjes van wortelhoutfineer met een gebogen paneeldeur, een lade en een groen marmeren blad.
Deux tables de nuit en placage de ronce, tablette en marbre vert, tiroir et une porte.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#567
Een grote gemberpot van Chinees porselein met een oeil-de-boeufglazuur.
Un grand pot à gingembre en porcelaine chinoise en sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/240 -
#477Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Rode Reeks. Eerste druk. 1954. Rug gelost, middenpagina’s los. En “De Ijzeren Schelvis”. Rode Reeks. Eerste druk. 1955. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Série Rouge. Première édition. Dos détaché ainsi que le bloc. “De Ijzeren Schelvis”. Série Rouge. Première édition. 1955. En état.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#486
Een Kelimtapijt met geometrisch motief.
Un tapis Kélim avec motif géométrique.No longer availableDim. 177 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#426Thonet
Een reeks van zes stoelen van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, model No. 14. Gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Une série de six chaises en hêtre courbé avec sièges cannés, modèle Nr 14. Marque présente. Début première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,51 gEstimate: € 1200/1400 -
#707Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Ringelingschat”. Rode Reeks. Eerste druk. 1951. Slijtage, vast blok. Rug redelijk vast.
Suske en Wiske. “De Ringelingschat”. Série Rouge. Première édition. 1951. Usure, bloc complet. Dos attaché.No longer availableEstimate: € 100/150