Similar lots by type
-
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#189Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'automne avec des chevaux de ferme devant la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 102 cmEstimate: € 120/200 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#394Albert Hulstaert
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120/200 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#540
“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#599Gino MilaniPeriod: °1921
“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#482Jef Leener
“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#619Bernard Ruysbroek
“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300/400 -
#130Titus Genève Swiss
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#459M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#449M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#484Lode Bosmans
“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#534I. Dehouck
“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75/100 -
#209Lode Verhoeven
“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#648Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/50 -
#700Lourdes
Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.
Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.No longer availableDim. -Estimate: € 80/120 -
#9
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot de cinq gravures de livres liées à l'artisanat : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. Ainsi que Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (concernant les ventes publiques de faillite - collées sur du papier plus épais). Le secrétaire municipal A.Van Valckenisse a succédé à son père et à son grand-père à ce poste.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#506Harakeh
Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.
Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.No longer availableDim. 180 x 123 cmEstimate: € 850/1000 -
#624
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/70 -
#606
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#94Lepic
“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#161
“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
"Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#340Swarovski Lourdes
Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.
Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#129Georges Teugels
“Vader Teugels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Père Teugels". Huile sur toile. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 220/240 -
#312
Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.
Une coupe en cristal de Bohème bleu et incolore.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 35/45