Other lots by Verpoorten
Similar lots by type
-
#779H. Peter“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Scène de village, méditerranéen”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#569René GuiettePeriod: 1893 - 1976“Abstracte compositie met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Composition abstraite et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#379Yven“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#758Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#748Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#292M. Van Paemel“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
Une gravure sur bois chinoise représentant les sept dieux.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424“Vrouwelijk naakt”. Kleurpotlood op papier. Draagt handtekening ‘Rassenfosse 1924’.
”Nu féminin”. Crayons de couleurs sur papier. Porte la signature: ‘Rassenfosse 1924’.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429J. SeghersEen reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#549Een Japanse houtsnede door Kunisada ( ca. 1820) . Handtekening: ‘ Gototei Kumisada ga’.
Une gravure sur bois japonaise par Kunisada (ca 1820). Signature: Gototei Kumisada ga.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129“Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.
”Arbre solitaire”. Aquarelle sur papier. Verre cassé.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 140 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#282M. Van Paemel“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#542Een Japanse houtsnede door Horsai.
Une gravure sur bois japonaise par Horsai.No longer availableDim. 48,5 x 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#512Een japanse houtsnede door Utamaro (? - 1831?). Handtekening: ‘ Utamaro Hitsu’
Une gravure sur bois japonaise par Utamaro (? - 1831). Signature: Utamaro Hitsu.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#692Marius Kolvoort“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#69“Oever”. Gouache op papier. Draagt handtekening ‘Henri Martin’.
“Bords de l’étang”. Gouache sur papier. Porte une signature “Henri Martin”.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
Une plaquette en bronze Art Déco.No longer availableDim. 41 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#323Val St. LambertEen reeks van zes glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Gemerkt onderaan. We voegen er karaf in dezelfde stijl aan toe. Jaren ‘70.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une carafe du même style. Années ‘70.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#284P. Angello“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#666Walter Halderman (?)“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een centrale amethist van ± 2,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et une améthyste centrale de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#202“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#261H.L. BeckerElektrische precisieweegschaal voor wetenschappelijk onderzoek in notenhout vitrinekastje. Medio XXde eeuw.
Une balance de précision pour recherche scientifique dans une vitrine en noyer. Mi- XXème siècle.No longer availableDim. 62 x 44 x 24,5 cmEstimate: € 300 / 380 -
#743Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120 / 180 -
#400Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#12Drie Immerseeltjes.
Trois petites oeuvres par Van Immerseel.No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 30 / 40


