#254Georges StimartPeriod: 1886 - 1952
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80/100 -
#84Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Moine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#168Delvaux, Bruxelles
#203
#188
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.
#91
Een opgezette schildpad.
Une tortue empaillée.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 80/120 -
#313
Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
#183
Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
#125Omega Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#387Nao & Casades
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 60/80 -
#398
Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
#652Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 100/150