#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#399
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40/50
#69Jacobus Dispo
Uitgestrekt landschap. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#605
”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80/100 -
#332
#596
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
#363Wedgwood
#568
Okimono en forme de coquille de moule et personnages dans le bois. travail japonais, +- 1900. Avec socle en bois.No longer availableDim. L. 8,5 cmEstimate: € 60/80 -
#440
Un vase vintage en porcelaine à glaçure noir aux motifs géométriques polychromes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 46/50 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#120
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 1550/1650 -
#538
Drie snuffbottles van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor. De hoofdjes doen dienst als stop. In de vorm van een Guanyin, een keizer op een paard en een keizerin op een kameel. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Trois flacons en ivoire sculptée polychrome. Les têtes font office de bouchons. En forme de Guan Yin, un empereur sur un cheval et une impératrice sur un chameau. Travail chinois, début XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 180/240 -
#136Wiss
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280