Other lots in this auction
-
#620Titus
Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#253
Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Joz. De Swerts
“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45 / 70 -
#292Jos De Swerts
“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#419
“Surrealistische compositie met personage.” Gemengde techniek op doek. Lichte beschadigingen. Draagt handtekening.
"Composition surréaliste avec caractère." Technique mixte sur toile. Dégâts légers. Porte une signature.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#124
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#312
Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.
Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.No longer availableDim. l: 70 cm - 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#583
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
Coupe sur pied en cristal incolore taillé. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 22 cm; Ø:28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404
“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
"Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.No longer availableDim. 8 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258
Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.
Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120