Other lots in this auction
-
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
Une paire de lustres en métal à six bras.No longer availableDim. H. 45 cEstimate: € 60 / 100 -
#22“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
”Pavillons arborés à la mer par la plupart des nations”. Une gravure peint à la main par D. Derveaux.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#92Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965Hooimijt en hooiwagen bij een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Meule de foin et charrette à foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#875“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#47Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#78Een recente dekselvaas van Delfts blauw en wit aardewerk. En twee kleinere. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle récent en faïence de Delft bleue et blanche. Avec deux plus petit. Marque sous la base. Petit éclat à un couvercle.No longer availableEstimate: € 15 / 25

