#514“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening Vollon (?)
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature Vollon (?).No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#856Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#713Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500 / 800 -
#544Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#774Een affiche van Keith Haring.
#446Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#770Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
#297Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.
Un couvert à poisson pour douze convives en métal argenté et manches en os. Dans un étui en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40