Other lots in this auction
-
#115Een briljant van 0,60 ct. Color G SI2. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#458Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#262Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
Un masque africain. Fuboli, Congo.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#795Matchbox Series 52; 53; 56; 59 & 64Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes. - B.R.M. Racing car.- Ford Zodiac Mk. IV.- Fiat 1500.- MG 1100.- Ford Galaxie brandweercommandowagen.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- B.R.M. Racing car.- Ford Zodiac Mk. IV.- Fiat 1500.- MG 1100.- Ford Galaxy voiture de commando des sapeurs pompiers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#829Christian Straetling“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Larkhoff.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#611Een bronzen tijger met donker patina. Japans werk, gemerkt van Genryusai Seiya. Tijdperk Meiji. Op houten sokkel.
Un tigre en bronze à patine foncée. Travail japonais, marque Genryusai Seiya. Période Meiji. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#876Een lot boeken met betrekking tot kunst, antiek en decoratie, waaronder Franstalige uitgaven, reviewalbums van ‘Update art magazine’, een uitgave van ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo, alsook een driedelige uitgave over de Schelde, de Leie en de Noordzee in drie talen en een uitgave van “The art revival in Austria’ uit 1906.
Un lot de livres en relation avec l’art, antique et décoration, comprenant des éditions françaises, des albums de ‘Update art magazine’, une édition de ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo’, une édition en trois volumes sur l’Escaut, la Leie et la Mer du Nord en trois langues et une édition de ‘The art revival in Austria’ de 1906.No longer availableEstimate: € 25 / 40

