Other lots in this auction
-
#332Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#550Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
Un ancien masque à gaz. Complet.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#663Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865Vier ingekleurde Japanse houtsneden uit de reeks “The Saigoku Pilgrimage Route”. Gesigneerd in de plaat.
Quatre gravures sur bois en couleurs japonaises, de la collection “ The Saigoku Pilgrimage Route”. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 650 / 750 -
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
Trois améthystes en forme de poires, taille briolette.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 450 / 550 -
#624Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#277Ralph BoyerEen lederen zakentas met cijfersloten.
Un porte-documents en cuir, fermeture cadenas à combinaison.No longer availableDim. 35 x 46 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1300 / 1500

