Other lots in this auction
-
#232Hendrik Cantelbeeck“De Slag bij Issos. Gevecht tussen de legers van Darius III en van Alexander de Grote”. Olieverf op doek. Herdoekt. Antwerpse School, XVIIde eeuw. Gesigneerd links onderaan.
”La Bataille d’Issos. Combat entre les armées de Darius III et Alexandre Le Grand”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole anversoise, XVIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 66 cmEstimate: € 2000 / 2600 -
#81“Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.
”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#654P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#739Hendrichse“Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 67 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#304André PaternotPeriod: 1894 - 1968“Zomerse hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette estivale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#211Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450 / 550 -
#835Lesney 2; 3 & 4Drie speelgoedautootjes uit de serie “Models of yesteryear”:- B type bus.- E class tramcar- Sentinel steam wagon.De eerste twee in originele doosjes.
Trois voitures jouets, série “Models of yesterday”:- B type bus.- E class tram- Sentinel wagon vapeur.Les deux premiers avec emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#486GabbehEen loper van rode wol.
Un couloir en laine rouge.No longer availableDim. 255 x 50 cmEstimate: € 40 / 60

