Other lots in this auction
-
#391
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947.
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#716Wiskemann
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er twee kopjes en twee zoutvatjes met lepeltje aan toe.
Un service à café en trois pièces sur un plateau. Nous ajoutons deux tasses et deux salières avec une petite cuillère.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#67
Een art nouveau siervaasje van meerkleurig porselein, versierd met een jonge vrouw en bladeren in hoogreliëf. Onderaan genummerd. Een vingertje afgebroken.
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de jeune femme et feuilles en haut relief. Numérotée à la base. Un petit doigt manquant.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#333
Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#303
Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.No longer availableDim. H. 21# cmEstimate: € 40 / 60 -
#405
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#72
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#147
Een porseleinen milieu-de-table met opengewerkte randen en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt van Meissen.
Un milieu de table en porcelaine avec rebords ajourés et décor fleuri polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#289Fritzky
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600
“Oude visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieux pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40