Similar lots by type
-
#132Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#62Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#114Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#184J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Becker, BrusselEen oude weegschaal van messing en hout.
Ancienne bascule en laiton et bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#187Julien Severin“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#59Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#194Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyDim. 340 x 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#87“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#58Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#75Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyDim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#127Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#193Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#68Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 90 -
#112“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25 / 50 -
#181Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#176Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#39“De kantwerkster”. Een beeld van pijpaarde met een meerkleurig glazuur. We voegen er twee vaasjes van Vlaams aardewerk aan toe.
“La dentellière”. Statuette en terre de pipe à glaçure polychrome. Nous ajoutons deux petits vases en grès belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#92Een paar siervazen van monochroom wit porselein. Niet gemerkt. Gaaf.
Paire de vases en porcelaine monochrome blanche. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#116Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#67Drie paar koperen kandelaars.
Trois paires de bougeoirs en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#77Twee verguld bronzen vide-poches, waarbij één versierd met druivenranken en de andere met een voorstelling van een vissersvrouw. Begin XXe eeuw.
Deux vide poche en bronze doré dont un décoré de vignes et l’autre représentant la femme d’un pêcheur. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 17 cmEstimate: € 25 / 40 -
#18Een lot van veertien kleine geslepen glaasjes van Grand Marnier.
Lot de quatorze gouttes taillés de Grand Marnier.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#51Een lot van vier voorwerpen, bestaande uit een klein bronzen mandje met een decor van kastanjebladeren, een messingen kandelaar op drie draakvormige pootjes, een bronzen vaasje met druivenranken en een messingen kandelaar, gedragen door een klassieke voruwenfiguur.
Lot de quatre objets comprenant un petit panier en bronze à décor de feuilles de châtaigne, un candélabre en laiton sur trois dragons, un petit vase en bronze aux vignes, un candélabre en laiton porté par une femme classique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#156Een milieu-de-table van messing. het plat met een reliëfdecor van instrumenten, de handvatten in de vorm van roofvogels en het geheel gedragen door een siervaas op voet.
Milieu de table en laiton, le platà décor en relief aux instruments, les anses en forme de rapaces. Sur piédouche en forme de vasque.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Drie verschillende siervazen van porselein met meerkleurige en vergulde bloemendecors. Beieren en Parijs.
Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#85Een lot kleine porseleinen voorwerpen, bestaande uit beeldjes, bekertjes en een miniatuur piano. Zestien stuks.
Lot de petits objets en porcelaine comprenant des statuettes, des chopes et un piano miniature.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 10 / 15

