Similar lots by type
-
#180
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#181
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#184J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#127
Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30/50 -
#112
“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25/50 -
#194
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 340 x 146 cmEstimate: € 100/160 -
#75
Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40/50 -
#57
Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10/15 -
#70
“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#62
Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#115
Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#144
Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#58
Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20/25 -
#59
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#87
“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20/25 -
#114
Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#162
Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 60/90 -
#125Becker, Brussel
Een oude weegschaal van messing en hout.
Ancienne bascule en laiton et bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 25/30 -
#132
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20/30 -
#187Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#193
Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 150/200 -
#170
Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50/70 -
#68
Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#73
Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#126
Drie verschillende houten koffertjes, waarbij ééntje met parquetterie in het deksel en een uitneembaar binnenbakje.
Trois petits coffrets en bois dont un en parquetterie et à compartiment amovible à l’intérieur.No longer availableOnline onlyDim. b: 15, 21 & 27 cmEstimate: € 20/30 -
#8
Twee paar metalen Japanse vaasjes, waarbij één met een landschapsdecor en één met een decor van pauwen van parelmoer.
Deux paires de vases japonais dont une aux paysages et une aux paons en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 25/30 -
#185Gerty Hoewaert
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 38 x 47 cmEstimate: € 25/35 -
#143
Twee reliëfs van gedreven rood koper met een decor van bloemen en van kruiken. We voegen er een rood koperen vaasje aan toe.
Deux reliefs en cuivre rouge repoussé à décor de fleurs et de cruches.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#19
Een lot van tien glazen voorwerpen van Murano of in de geest van, bestaande uit vazen, kommen en schaaltjes.
Lot de dix objets en verre de Murano ou dans le style, comprenant des vases, des bols et des plats.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/25 -
#11
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaasje, twee kruikjes en drie vaasjes. Voornamelijk Delft.
Lot de faïence bleue et blanche dont une potiche, deux cruches et trois vases. Plupart Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/25 -
#108
Een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van een leeuw op een rots.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme d’un lion à côté d’un rocher.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 20/25 -
#83
Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#46
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#152
Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#145
Een lot miniatuur voorwerpjes van tin, bestaande uit een strijkijzer, een telefoon, een vikingschip, een pendule, een sierbord met wapenschild, twee kandelaars, twee pannen, een waterkan, twee emmers en een kolenbak.
Lot de miniatures en étain dont un fer à repasser, un téléphone, un bateaux des Viking, une pendule, une assiette à l’écusson, deux bougeoirs, deux poêlons, une verseuse, deux seaux et un bac à charbon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10/15