Other lots by Van Puyenbroeck
Other lots in this auction
-
#210
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150/200 -
#201
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#310
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 580/650 -
#28Cyrille
Een oude vilten hoge hoed.
Un vieux chapeau haut de forme en feutre.No longer availableDim. H:16cmEstimate: € 40/60 -
#166
Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.
Un secrétaire à abattant en loupe de style hollandais. Avec tablette rabattable derrière laquelle petits tiroirs et compartiments de rangement et avec trois tiroirs à double galbe. Pieds griffes.No longer availableDim. 102 x 80 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#530
Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300/350 -
#394Albert Hulstaert
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#382Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 28/85.
Une lithographie en couleurs. Signée, datée '84 et numérotée 28/85.No longer availableDim. 56 x 44,5 cmEstimate: € 300/500 -
#332
Een subtiel gebeeldhouwde houten kaarsenstaander met enkele kaarsen. XIXde eeuw.
Un bougeoir en bois subtilement sculpté avec quelques bougies. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 40/50 -
#655Saksen
Een dansend paar met druiventrossen als allegorie op de oogst.
Un couple dansant avec des grappes de raisin comme allégorie des vendanges.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/240 -
#668Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#331Alka Kunst Bavaria
“Fluitspeler” & “Vogelhandelaar”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. No. 387 & 364. De eerste gesigneerd G. Bockmann.
"Joueur de flûte" et "Marchand d'oiseaux". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées. N° 387 & 364. La premier signée G. Bockmann.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 40/60