#349Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.
#537“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#514Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
#423Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
#263Eichwald, OostenrijkEen meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.
#226Een eikenhouten kloostertafel.
"Femme dans la cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier.
« Cheval de ferme ». Encre sur papier.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 30 / 40