Other lots in this auction
-
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Josué DuponPeriod: 1864-1935“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Lion couché”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. 19 x 47 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#318Een vaasje van geslepen kleurloos en groen gedubbeld Boheems kristal.
Vase en cristal de Bohème taillé incolore et doublé vert.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#421Kaiser PorzellanTwee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een camera Ensign Cupid 1922. In etui. Bijgevoegd een klein opvouwbaar stereokijkertje met fotootjes, eveneens in etui.
Un appareil photo Ensign Cupid 1922. Dans son étui. On joint une petite visionneuse stéréo pliante avec des photos, également dans une pochette.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#639Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
Lot d’estampes en vrac, comprenant un lot de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.No longer availableDim. 40x32cmEstimate: € 60 / 100 -
#592Milota“Compositie in zwart”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
"Composition en noir". Deux dessins à l'aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 cm x 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#18Een asbak van messing en bakeliet.
Un cendrier en laiton et bakélite.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#99“Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.
Un meuble en chêne à deux portes moulurées.No longer availableDim. 100x55x195cmEstimate: € 40 / 60

