Other lots in this auction
-
#694Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121HergéLes Aventures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Kleurenuitgave van 1946, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "Le Lotus Bleu". Edition couleur de 1946, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture éraflées. Bon état, bon bloc complet.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#150Een 18 K geelgouden hanger bezet met een pear shape briljant van +- 0,75 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d'un diamant taille poire de +- 0,75 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,12 gEstimate: € 800 / 900 -
#133Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#23“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#65Een vuursteenpistool van notenhout, messing en smeedijzer.
Un fusil à silex en noyer, laiton et fer forgé.No longer availableDim. L. 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430WolfersEen mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
Un pot à moutarde avec une cuillère assortie. 800‰. Verre intact.No longer availableDim. 83,20 g zonder glasEstimate: € 60 / 100 -
#652“Vrouwentorso”. Een biscuit beeldje.
« Torse de femme ». Une figurine en biscuit.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#523Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#488Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau. Poinçons allemands, 835‰. Charnières du couvercle desserrées.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#304Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“De waterdraagster”. Een gepolychromeerd gipsen buste. Gesigneerd achteraan.
"La porteuse d'eau". Buste en plâtre polychrome. Signé au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100

