Other lots by Märklin
-
#820Märklin
Vijf goederenwagons.
Cinq wagons de marchandise.No longer availableEstimate: € 28/30 -
#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
Trois paires de rails échangeurs électromagnétique K-rails.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#880Märklin
Drie goederenwagons zonder doos.
Trois wagons de marchandise. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#860Märklin
Belgische kraan en wagon zonder doos.
Une grue belge et un wagon. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#850Märklin
Locomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#802
“Le Peintre et ses symboles”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le Peintre et ses symboles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#528
Een Japans weegschaaltje van messing en been in houten etui.
Une petite balance japonaise en laiton et os dans un étui en bois.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#274
“Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.
”Paysage de fantaisie et fontaine”. Tapisserie sous verre.No longer availableDim. 71 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#562
“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300/400 -
#212Joseph Van Luppen
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200/300 -
#514
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening Vollon (?)
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature Vollon (?).No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#632
Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#473
Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/180 -
#722J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#579
“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/340 -
#372S. Heuse
“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte aux soucis”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40/50