#793
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
#387
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#703Rogers & Bro.
#29
#133
Un service à the et café en métal argenté sur plateau.No longer availableEstimate: € 150/200
#376
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Plat de service de style art nouveau en cuivre à deux cloches en faïence à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#723
Een groep van meerkleurig gepatineerd zamak in de vorm van twee eenden bij een kikker en een slak op een onyxen sokkel.
#781
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
#731
Een wandklok uit het Zwarte Woud met een hamerende smid.
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#131
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
#354Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#673Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.
#579Marcel JefferysPeriod: 1872 - 1924
“Tuinzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“ Vue sur le jardin”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 220/240 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#13
Handspiegel van gedreven koper met geslepen glas. Omstreeks 1900.
Miroir à main en cuivre repoussé et verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 20/30