#641
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#266
Een gepatineerde houten nis. Recent werk.
#691
#159
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100 / 160 -
#636
Een Afrikaans houten stoeltje.
Une chaise africaine en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#578
Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.
#667
Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
#674
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
#182Gerard Jr. CoxPeriod: 1902 - 1982
“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Paysage de bruyère . Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#178
#568
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#118
Une vieille épée courte avec poignée en bronze avec une image d'un coq sur le pommeau.No longer availableDim. l: 62,5 cmEstimate: € 150 / 180