Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
Dim. h: 16 - 21 cm
SKU: 1112180750.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #750
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.

    Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #186

    Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.

    Une armoire à deux portes en chêne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 158 x 150 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #624

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #677

    Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.

    Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.

    Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #645

    Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 256 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.

    Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #785

    Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.

    Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #600

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #106

    Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.

    Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 84 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #611

    Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.

    Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 61 x 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #667

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #807

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #597

    Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.

    Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276

    Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.

    Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.
    No longer available
    Dim. Ø; 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.

    Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 - 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #657

    Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.

    Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #804

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #765

    Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #775

    Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.

    Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;
    No longer available
    Dim. h: 12 - 18 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,44 g
    Estimate: € 2700 / 2800
  • #248
    Christofle, Paris

    Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.

    Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    “Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.

    ”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een bierpul van aardewerk versierd met kegelende mannen in grijs op blauwe achtergrond. Gemerkt Western Germany en genummerd. Met verzilverd metalen deksel en duimklep.

    Une chope à bière en faïence, décor d’hommes jouant aux quilles, gris sur fond bleu. Marquée Western Germany et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #255

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants pures ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,30 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #61

    Een lot kerstversieringen.

    Un lot de décorations de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #324
    Borin

    “Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.

    Un buffet en chêne style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303
    Val St-Lambert

    Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase vert. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.

    ”Nu féminin”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #744

    Vier borden, bestaande uit twee Doornikse (één met schilfer) en twee van Milton.

    Quatre assiettes, comprenant deux assiettes de Tournai (une avec un éclat) et deux assiettes de Milton.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Landschap met boom”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage et arbre”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More