Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes lepeltjes van verguld zilver, versierd met een floraal motief en ingelegd met email. 84 Zolotnik of te 875 ‰.

Zes lepeltjes van verguld zilver, versierd met een floraal motief en ingelegd met email. 84 Zolotnik of te 875 ‰.

Six cuillères en vermeil décorées de fleurs en émaillées. Poinçon de 84 zolodnik ou 875‰.
SKU: 2909150123.
Category: Zilver.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #221
    Cartier

    Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.

    Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #779

    Een divers lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kommen, lepeltjes, enz. We voegen er een vork, een citroenschaaltje en een servetring van zilver aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #298

    Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.

    Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

    Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.
    No longer available
    Dim. 139,44 g
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #637

    “Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.

    “Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #725

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #772

    Twee boeken: - “De Eerste Wereldoorlog dag na dag”. Ian Westwell. - “De Tweede Wereldoorlog dag na dag”. Anthony Shaw. Zuidnederlandse uitgeverij N.V. Aartselaar.

    Deux livres: - “De Eerste Wereldoorlog dag na dag”. Ian Westwell. - “De Tweede Wereldoorlog dag na dag”. Anthony Shaw. Zuidnederlandse uitgeverij N.V. Aartselaar.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #594

    “Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.

    “Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #826

    “Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.

    “Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805

    Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.

    Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #457

    Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.

    Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #474
    Hütten

    “Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een miniatuur tekentafel op houten sokkel. Als afscheidscadeau van Agfa Gevaert.

    Table de dessin miniature sur socle en bois. Un cadeau d’adieu d’Agfa-Gevaert.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een paar processielampen van glas en geel koper.

    Paire de lampes de procession en cuivre jaune et verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #586

    Een eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren.

    Vaisselier en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #766

    Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.

    Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More