Similar lots by type
-
#298
Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.
Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#221Cartier
Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.
Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#779
Een divers lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kommen, lepeltjes, enz. We voegen er een vork, een citroenschaaltje en een servetring van zilver aan toe.
Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#400
Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#227J.E. Colombier (?)
Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100/150 -
#607Dinky Toys
“Peugeot 403 estate”. Een miniatuurauto. No.24F
“Peugeot 403 estate”. Voiture Miniature. N° 24F.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#280
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met groene keverschildjes.
Paire de boucles d‘oreilles en or jaune 18 ct serties d’élytres de coléoptères.No longer availableDim. 3,01 gEstimate: € 100/150 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90/120 -
#263
“Troika”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Grachev’ en met Sint-Petersburgs gieterijmerk.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé Grachev et avec cachet de la fonderie de Saint-Pétersbourg.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 420/480 -
#187
Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#293
Lot zilveren serveerbestek met diverse motieven. Gemerkt 800‰.
Lot de couverts de service en argent aux motifs divers. Poinçon de 800‰.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#795
Twee bijzetmeubeltjes van eikenhout en een naaitafeltje.
Deux meubles d’appoint en chêne et une table à ouvrage.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#192Arthur Bouvier
“Marine.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35,5 x 65 cmEstimate: € 800/1000